Reference a hodnocení klientů naší stavební firmy

Osvědčení od klientů o řádném plnění stavebních prací.

Postupně v průběhu let přistavujeme k našemu rodinnému domku, takže jsem se setkal už s opravdu velkou spoustou řemeslníků. A teď poprvé jsem byl opravdu spokojený. Co se řeklo, to platilo, nemusel jsem nic reklamovat a ještě po sobě vždycky poklidil. Po předchozích zednících vždycky zůstala naprostá spoušť.

Karel Novotný Rodinný dům

Se službami Zedník-Praha.cz jsem maximálně spokojený. Nejdřív jsem si nechal jen opravit plot a pak i nově omítnout fasádu domu a vymalovat. Všechno bylo hotové na čas a nestálo mě to majlant.

Jan Franěk Dům v Praze

Jsem od fochu. Celý život jsem pracoval na stavbách a na baráku si samozřejmě dělal všechno sám. Ale teď už mi to záda nedovolí. Tak jsem si na zateplení najal Zedník-Praha.cz a byl jsem naprosto spokojený. A že jsem na zednickou práci fakt pinktlich!

Aleš Bezoušek Zedník ve výslužbě

Manžel roky slibuje, že v bytě nově obloží koupelnu a vymaluje. Došla mi trpělivost, tak jsem si to nechala udělat od Zedník-Praha.cz. Stihli to za pár dní, když byl na služební cestě. Ten koukal! S řemeslníky jsem měla vždycky špatné zkušenosti. Nespolehlivost, odbytá práce, přemrštěné ceny… Teď už vím, že to jde i jinak. Zedník-Praha.cz doporučuju!

Helena Žampová Manželka